GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fiskservis 4542687
nr 454 2687
Fiskservis
9 del, England [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 februari 2007
kl 17:12:21
500 kr
400 kr
500 kr
750 kr
650 kr
950 kr
900 kr
1.100 kr